niedziela, 9 lutego 2014

Wrak Race - 3 edycja wyścigów klamotów, gruzów i innych gratów - stłuczki, poślizgi i wypadki kontrolowane ;)

Wrak Race Edycja 3
Witam!

W sobotę 08.02.2014 w Łasku odbyła się 3 edycja wyścigów o nazwie Parszywa Wrak Race.
Stare, wysłużone pojazdy różnych marek, których właściciele postanowili zakończyć ich żywot w nieco ciekawszy sposób niż oddanie ich na złom. Nazwałbym to "ostatnim wyścigiem", w którym auta dały z siebie wszystko i większość z nich wyzionęła ducha, ale z przysłowiowym uśmiechem na masce :)

Wyścigi odbywały się w trzech rundach, a na koniec najlepsi pojechali w wielkim finale. W sumie do walki stanęło ponad 60 ekip w tym również zespoły kobiece, które dawały radę lepiej niż nie jeden facet ;)
Warunkiem uczestnictwa było ukończone 18 lat, prawo jazdy kategorii B i kask, do tego samochód osobowy z pasami bezpieczeństwa, napędem na jedną oś i bez terenowych opon, jak również bez wycieków płynów i ze sprawnymi hamulcami oraz układem kierowniczym... :D brzmi dość wymagająco jak na wyścigi wraków ale zapewniam, że komisja dopuszczająca samochody do startu nie była bardzo drobiazgowa ;)

Świetna zabawa, na koniec której odbyło się wspólne ognisko.

Następna edycja i tym razem dwudniowa ma się odbyć już 14-15 czerwca 2014. Zachęcam do startowania lub chociaż do odwiedzenia imprezy :)

Poniżej trochę fotek, ale w najbliższym czasie będzie też film. :)

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie organizatora imprezy PARSZYWA.PLBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza