sobota, 16 maja 2015

Wielkie emocje w małej skali - WRC nawet bez prawa jazdy, czyli wyścigowe modele RC ;)

Witam moi drodzy :)

Tym razem coś zupełnie innego, a jednak bardzo powiązane z klasyczną motoryzacją i wyścigami WRC. Niesamowite emocje w bardzo dobrze przygotowanym przez modelmania.pl ewencie.

Miniaturowe, zdalnie sterowane samochody terenowe i WRC dawały czadu! :)
Dziś miałem przyjemność pojeździć wspaniałymi modelami RC na bardzo dobrze przygotowanych dwóch miniaturowych torach wyścigowych.

Panowie z modelmania.pl świetnie przygotowali mały tor terenowy oraz nieco większy tor dla samochodów WRC.Każdy mogł spróbować swoich sił na obu torach. Dostępne były dwie terenówki, oraz Subaru i Citroen WRC. Niesamowicie szybkie modele elektryczne osiągające na prostej nawet 100km/h!!Jak widać samochody dostawały mocno w kość. Nie zawiódł jednak ani jeden, ponieważ przy torach była również strefa serwisowa z oponami na każdą okazję i niezbędnymi źródłami energii. Panowie świetnie się spisywali wymieniając rozładowane akumulatory, zużyte ogumienie, oraz usuwając drobne usterki w ekspresowym tempie :)Oprócz dostępnych do jazdy modeli było też kilka aut profesjonalnych z najwyższej półki wystawionych na torze. Świetnie odwzorowane detale, napęd 4x4 i niesamowite osiągi, które właściciel torów był uprzejmy zaprezentować, zapierały dech w piersiach. Nie do uwierzenia, że takie małe zabaweczki mają w sobie takie możliwości i taką moc!Pod koniec imprezy udało mi się nawet zmierzyć z właścicielem, który oczywiście mnie pokonał, ale bez walki się nie poddałem :).

Świetna zabawa i niesamowite emocje w fajnej atmosferze. Bardzo polecam każdemu niezdecydowanemu! :)

Pozdrawiam
Amatoraut

3 komentarze:

 1. Miło czyta się o takich pasjonatach :) Powodzenia na przyszłość ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak widać że to pasjonaci... a auto na 2 zdjęciu wygląda jak z gry komputerowej :D

   Usuń
  2. Niestety miałem ze sobą tylko aparat w telefonie i tak dziwnie wyszło jak samochód leciał z dużą prędkością :)

   Usuń